Teskánd község
Köszöntjük oldalunkon!

Önkormányzat

Teskánd
8991 Teskánd,
Rákóczi u. 3
Telefon: +36-92/570-013

Amerikai önkéntes befogadása

2017. április 10., 14:25

Befogadó családot keresünk!

Az idei évben is csatlakozott településünk az amerikai diákok nyelvoktatási programjához. Eszerint a településünkre érkező amerikai diákok önkéntes munkában nyelvet oktatnak. A program idén június 25 kezdődik és a három hét alatt a diák befogadásáról, szállásáról kell gondoskodni. Olyan családod keresünk Teskándon, aki erre az időszakra befogadná a fiatalt. Az elmúlt 10 év alatt azok a családok, akiknél már lakott ilyen módon diák, mind a nyelvtanulás és a kapcsolatépítés pozitív lehetőségét emelték ki.

További részletekről érdeklődni lehet a polgármesternél (+36302773487)

Köszönettel Tóth István Jánosné Teskánd polgármestere
Megosztás
« Vissza az előző oldalra!


Teskánd - Magyar