Teskánd község
Köszöntjük oldalunkon!

Önkormányzat

Teskánd
8991 Teskánd,
Rákóczi u. 3
Telefon: +36-92/570-013

Amerikai önkéntes befogadása

2018. február 22., 15:41

Befogadó családot keresünk!

Anyanyelvi angol tanulási lehetőséget kínálunk olyan teskándi családnak, ahol nyelvvizsga vagy érettségi előtt álló diák van.

Az idei évben is csatlakozott ugyanis a településünk az amerikai diákok nyelvoktatási programjához. Eszerint a településünkre érkező amerikai diák önkéntes munkában nyelvet oktat. A program idén június 22-án kezdődik és a három hétig tart.

Olyan családod keresünk Teskándon, aki erre az időszakra befogadná a fiatalt. S ez egy jó lehetőség a családnak, a diákoknak az angol nyelv gyakorlására. Az elmúlt 10 év alatt azok a családok, akiknél már lakott ilyen módon diák, mind a nyelvtanulás és a kapcsolatépítés pozitív lehetőségét emelték ki.

További részletekről érdeklődni lehet a polgármesternél (+36 30 277 34 87)

Köszönettel Tóth István Jánosné Teskánd polgármestere
« Vissza az előző oldalra!


Teskánd - Magyar